Mimar Sinan Su Tesisatçısı

ÜSKÜDAR

MİMAR SİNAN SU TESİSATÇISI & SIHHİ TESİSATÇI

0535 874 28 38

Mimar Sinan 7/24 su tesisatçısı sıhhi tesisatçı

1992 yılında faaliyetlerine başlayan deneyimli ve profesyonel olan şirketimiz, Üsküdar Mimar Sinan mahallesindeki tüm ev ve iş yerlerine rekabetçi fiyatlarla ve geniş bir yelpazede ekonomik ve garantili sıhhi tesisat, su tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, Mimar Sinan' da su tesisatçısı sektöründe yıllardır bulunmakta ve size en kaliteli hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup onarımını yapmakta ve kullandığı teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, hiçbir yeri kırıp dökmeden sorunsuz bir şekilde arızayı onarmaktadır.

Firmamız, Üsküdar' da Mimar Sinan mahallesinde uzman personeliyle, tıkanmış tuvalet, lavabo, küvet, rögar, kanalizasyon vb.. gibi sorunlarını kullandığımız teknolojik robot makineler yardımı ile en kısa sürede çözmektedir. Atık su hatlarını kamera ile görüntüleyebiliyor ve arıza tespiti yaparak raporluyoruz. Kalorifer tesisatında kaçak, kombi su basıncında düşme var ise bu sorunları hiçbir yere zarar vermeden kimyasal ilaç yardımı ile onarıyoruz. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek temizliği, petek tesisatları gibi hizmetleri vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ ?

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN SIHHİ TESİSAT SERVİSİ

Mimar Sinan pis su tesisatı montajı ve tamiri, Mimar Sinan temiz su tesisatı montajı ve tamiri, Mimar Sinan soğuk su tesisatı montajı ve tamiri, Mimar Sinan sıcak su tesisatı montajı ve tamiri, Mimar Sinan musluk, çeşme, armatür ve batarya montajı ve tamiri, Mimar Sinan duş, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri, Mimar Sinan bina, işyeri, ofis, ev su kolektörü montajı ve tamiri, Mimar Sinan atık su tamiri, Mimar Sinan su deposu montajı ve tamiri, Mimar Sinan yağmur suyu tesisatı döşeme, montajı ve tamiri, Mimar Sinan gider tesisatı, borusu döşeme.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN SU TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan Sıcak su tesisatı, Mimar Sinan Soğuk su tesisatı, Mimar Sinan musluklara sıcak su çekimi, Mimar Sinan tuvalete sıcak su çekimi, Mimar Sinan balkona su tesisatı çekimi, Mimar Sinan bahçeye su tesisatı çekimi.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan klozet tesisatı montajı, Mimar Sinan klozet tıkanıklığı açma, Mimar Sinan klozet montajı, Mimar Sinan klozet iç takım değişimi, Mimar Sinan klozet iç takım arızası, Mimar Sinan klozet rezervuar tamiri, Mimar Sinan klozet ara musluk montajı, Mimar Sinan klozet rezervuar montajı.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN LAVABO TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan lavabo tesisatı, Mimar Sinan lavabo montajı, Mimar Sinan lavabo tıkanıklığı açma, Mimar Sinan lavabo musluk montajı, Mimar Sinan lavabo pis su boru montajı, Mimar Sinan lavabo temiz su boru montajı, Mimar Sinan lavabo sifon tıkanıklığı açma.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN KALORİFER TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan kalorifer tesisatı montajı, Mimar Sinan kalorifer petek radyatör montajı, Mimar Sinan kalorifer, petek, radyatör vana montajı, Mimar Sinan termostatik vana montajı, Mimar Sinan kalorifer petek radyatör yıkama, Mimar Sinan petek temizliği, Mimar Sinan radyatör temizliği, Mimar Sinan kalorifer kaçaklarının giderilmesi.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan duşakabin tıkanık açma, Mimar Sinan duşakabin tesisatı, Mimar Sinan küvet tıkanıklık açma, Mimar Sinan küvet tesisatı.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Mimar Sinan tuvalet tıkanıklığı açma, Mimar Sinan lavabo tıkanıklığı açma, Mimar Sinan klozet tıkanıklığı açma, Mimar Sinan bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma, Mimar Sinan görüntülü kanal tıkanıklığı açma, Mimar Sinan kanal açma makinası / makinesi uygulaması.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN ÇAMAŞIR MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi gideri tıkanık açma.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN BULAŞIK MAKİNASI TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi su tesisatı, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi musluk montajı, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi pis su gideri montajı, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi tıkanıklığı giderilmesi, Mimar Sinan bulaşık makinası / makinesi tıkanık açma.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ SERVİSİ

Mimar Sinan boru su kaçak sızıntı tespiti, Mimar Sinan boru su kaçak sızıntı onarımı, Mimar Sinan pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri, Mimar Sinan kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti, Mimar Sinan bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti, Mimar Sinan kameralı su kaçak tespiti, Mimar Sinan robotla su kaçak tespiti, Mimar Sinan termal kameralı su kaçak tespiti, Mimar Sinan su sızıntısı tespiti.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN TUVALET TESİSATI, HELA, KENEF, WC, KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Mimar Sinan tuvalet tesisatı döşeme, klozet, alafranga klozet, alaturka tuvalet taşı, hela taşı, kenef, wc tesisat montajı, Mimar Sinan tuvalet, klozet, hela, kenef, wc tıkanıklığı açma, Mimar Sinan alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, kenef, wc klozet gideri açma.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME ve TESİSAT SERVİSİ

Mimar Sinan radyatör tıkanıklığı açma, Mimar Sinan tesisat tıkanıklığı açma, Mimar Sinan radyatör tamiri, Mimar Sinan radyatör bakımı, Mimar Sinan ilaçla petek radyatör temizleme, Mimar Sinan petek temizleme.

Mimar Sinan sıhhi tesisatMİMAR SİNAN ISI SİSTEMLERİ TESİSAT SERVİSİ

Mimar Sinan kombi tesisatı, Mimar Sinan şofben - şohpen- tesisatı, Mimar Sinan termosifon tesisatı, Mimar Sinan duvar tipi fankoil tesisatı, Mimar Sinan duvar tipi fankoil montajı, Mimar Sinan güneş enerjisi sistemleri tesisatı.